Cięcie laserem

Cięcie laserem stali to nasza specjalność

Wycinanie laserowe to najnowocześniejsza, najszybsza oraz najdokładniejsza metoda cięcia rur, profili i innych przedmiotów metalowych. Pewnie myślisz, że nadmiar „naj” w tym zdaniu, to czcze przechwałki – otóż nie. Cięcie laserowe, dzięki wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i zastosowaniu innowacyjnych narzędzi oraz maszyn, umożliwia osiąganie najlepszych efektów pracy. Technika ta gwarantuje najwyższą jakość i zapewnia niezrównaną precyzje przy wycinaniu nawet najbardziej skomplikowanych detali. Jeśli interesuje Cię wycinanie laserowe, zaufaj DAJANO i skorzystaj z naszej oferty. Poniżej znajdziesz listę korzyści, płynących ze współpracy z nami.

Nowoczesna technologia

Czym lepsza, bardziej zaawansowana i nowocześniejsza technologia, tym efekt będzie bardziej zadowalający. By uzyskać wysokiej jakości cięcie, potrzebne są najwyższej jakości urządzenia. Takim sprzętem dysponuje DAJANO. Posiadamy najnowszej generacji maszyny do laserowej obróbki firmy BLM GROUP. Cechuje je duża prędkość obróbki, przy zachowaniu wysokiej jakości detali. Trudno o lepszą jakość.

Nie tylko jakość, ale i estetyka

Dzięki naszym maszynom, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie, z niezrównaną precyzją. Stosowana przez nas technologia umożliwia cięcie stali konstrukcyjnych, nierdzewnych i aluminium z dokładnością do 0,1 mm! Poradzimy sobie nawet z najbardziej wybujałym detalem o fantazyjnych kształtach.

Choć głównym priorytetem dla firmy DAJANO jest jakość, nie zapominamy o wyglądzie obrabianego materiału. Przywiązujemy wagę zarówno do funkcjonalności finalnego elementu jak i do jego estetyki. Dzięki temu, że cięcie laserowe odbywa się bezstykowo, nie ma możliwości naruszenia powierzchni wycinanego elementu. Materiał taki nie wymaga dalszej obróbki wykończeniowej, a jego krawędzie są idealnie gładkie.

Maksymalne wykorzystanie materiału i minimalizacja odpadów

Kolejną zaletą laserowego wycinania jest jego wydajność. Nowoczesna technologia pozwala znacznie obniżyć ilość odpadów, a tym samym zredukować koszty produkcji do minimum. To nie tylko ekonomiczne, ale i ekologiczne rozwiązanie.

Szybkość i powtarzalność

Cięcie laserem jest metodą niesamowicie szybką, co przekłada się na duża oszczędność czasu i minimalizacje kosztów. Proces ten pozwala nam na produkcje dużym serii wykonywanych detali , ale również sprawne wykonanie małych partii produkcyjnych. Dzięki zachowaniu powtarzalności wykonanych elementów możemy liczyć na małe straty produkcyjne.

Własny magazyn stali

W celu zapewnienia szybkiej realizacji wykonywanych zleceń i terminowości powierzonych zadań posiadamy własny magazyn stali. W ciągłej dostępności mamy najszczęściej wykorzystywane gatunki blach i kształtowników. Potrafimy zaspokoić wszystkie potrzeby klienta dzięki bardzo dobrze rozwiniętej sieci dostawców w całej Polsce.

Dlaczego DAJANO?

Nie jesteśmy raczkującą na rynku firmą. Bliżej nam do weteranów tej branży niż do nowo wcielonych rekrutów. Mamy już ponad 25-letnie doświadczenie i bazę zaufanych klientów. Dzięki długoletniej praktyce dysponujemy fachową wiedzą, którą cały czas powiększamy. Naszymi odbiorcami są producenci z branży budowlanej, transportowej i automotive w całej Europie. Przez lata zbudowaliśmy sobie wizerunek terminowego i solidnego partnera. Rozwiązujemy nawet najtrudniejsze problemy naszych klientów. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która wie co robi – jesteś na dobrej stronie.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu

 

 

Zapraszamy do darmowej wyceny

Galeria