Cięcie laserem województwo kujawsko-pomorskie

 

 

Twój zakład produkcyjny potrzebuje precyzyjnie wyciętych metalowych części do zrealizowania zamówienia? Pracujesz na co dzień ze stalą lub aluminium i zależy Ci na możliwie najmniejszych stratach obrabianego materiału? Usługi cięcia laserem to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Niezrównana wydajność i powtarzalność efektów

Każdy specjalista działający w branży metalurgicznej zgodzi się, że nie ma lepszej metody obróbki materiału niż właśnie wycinanie za pomocą wiązki lasera. Jako użytkownicy fantastycznych maszyn wyprodukowanych przez BLM Group możemy to potwierdzić! Umożliwiają one pełną automatyzację procesu, co przede wszystkim umożliwia znacznie szybszą realizację zamówienia. Do tego należy dodać, że cięcie blachy za pomocą lasera odbywa się bezdotykowo. Głowica emitujące wiązkę nie zużywa się podczas eksploatacji, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu z obrabianym materiałem. To zaś oznacza, że znacząco spada ryzyko w postaci nieprzewidzianych przerw spowodowanych awarią maszynerii.

Automatyzacja procesów i zminimalizowanie ludzkiej ingerencji to także gwarancja, że produkty końcowe będą wyglądały identycznie – bez względu na stopień skomplikowania wzoru! Jeśli planujesz produkcję hurtową danego produktu, nie znajdziesz lepszych rozwiązań technologicznych.

Postaw na precyzję!

Nieważne, czy planujesz instalację artystyczną zakładającą wykorzystanie skomplikowanych wzorów wykonanych w metalu, czy po prostu chcesz uzyskać równo wykrojone kawałki blachy aluminiowej. Głowica laserowa poradzi sobie z każdym zadaniem, nawet z obróbką rur lub elementów giętych! Warto jeszcze zwrócić uwagę na inny aspekt. Wiązka penetruje tylko wskazany fragment materiału, nie nagrzewając jednocześnie okolicy punktu cięcia. Żadna inna technika nie oferuje takiej precyzji i, co za tym idzie, tak oszczędnego wykorzystania dostępnych materiałów.

Prowadzisz działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i szukasz ekspertów w dziedzinie cięcia laserem? Skorzystaj z naszych usług! Chętnie podejmiemy współpracę z Klientami zamieszkałymi na terenie Torunia, Bydgoszczy, Włocławka i okolic.