Cięcie laserem blach

Jedną z ofert firmy Dajano jest usługowe cięcie laserem blach. Dzięki naszym maszynom jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane zlecenie z bardzo wysoką precyzją. Używamy laserów typu fiber, które gwarantują wysoką jakość i powtarzalność wycinanych detali. Nasz nowoczesny park maszynowy wyposażony w lasery włoskiej firmy BLM pozwala wykonywać duże partię zleceń w bardzo krótkim czasie, terminowość jest dla nas priorytetem. Również mali klienci i pojedyncze zlecenia nie stanowią dla nas problemu. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesu, od pomocy w narysowaniu detalu, następnie dobór materiałów, wycinanie laserowe oraz transport gotowych komponentów do siedziby klienta. \

Wyceny zleceń odbywają się w bardzo krótkim czasie, staramy się żeby nasi klienci otrzymali wycenę w przeciągu 2-3 dni roboczych. Koszt cięcia laserem do blach jest obliczany wg czasu obróbki i rodzaju obrabianego materiału. Ze względu na własną produkcję metalową nasi klienci nie są narażeni na wysokie koszty zlecenia, ponieważ oferujemy atrakcyjne ceny materiałów oraz wypełnienie arkusza w celu optymalizacji procesu wycinania. Posiadamy dwa lasery do blach o parametrach:

  • stół roboczy 3000x1500 mm
  • cięcie blachy konstrukcyjnej do 25 mm grubości
  • cięcie blachy nierdzewnej do 20 mm grubości
  • cięcie aluminium do 20 mm grubości
  • moc lasera FIBER 5 kW
  • możliwość grawerowania detali

Z naszych usług korzystają klienci z branży budowlanej, meblowej, automotive, rolniczej, transportowej, logistycznej i wielu innych. Oferujemy profesjonalne wykonanie powierzonych zleceń, w możliwie jak najkrótszym czasie. Cieszymy się zaufaniem wśród naszych partnerów. Zapraszamy do współpracy.